- Úvod
- ZBRANĚ
- Kulovnice a Pušky
- CZ 527 VARMINT - LAMINAT
CZ 527 VARMINT - LAMINAT

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Ke stažení
- Související zboží3
CZ 527 VARMINT - LAMINATCena a dostupnost na dotaz/ ksbez DPH
Zbraň s vysoce odolnou pažbou z vrstveného dřeva. Stejně jako u základního modelu CZ 527 Varmint je i tato kulovnice dodávána s těžkou, 610 mm dlouhou, kovanou hlavní.
Charakteristické vlastnosti:
CZ 527 má závěrový systém typu Mauser skutečné „mikro“ délky s řízeným podáváním náboje, vyjímatelný zásobník a kovanou hlaveň. Jednospoušťový mechanismus je standardně vybaven regulovatelným napínáčkem, na zvláštní objednávku bez napínáčku. Vlastní spoušť má regulaci odporu a délky chodu. Dvoupolohová pojistka zajišťuje zbraň proti odpálení a současně zajišťuje závěr proti otevření. K upevnění držáku optického zaměřovače slouží drážky v horní části pouzdra závěru široké 16 mm.
CZ 527
• Závěrový systém ve skutečné „mikro“ velikosti
• Řízené podávání náboje
• Kovaná hlaveň
• Jednospoušť s francouzským napínáčkem
• Snadná demontáž pro čištění a běžnou údržbu
• Vysoká přesnost, spolehlivost a životnost
PARAMETRY
| Ráže - zásobník (stoupání drážek) | .223 Rem. (9") |
| Kapacita zásobníku | 3 |
| Pažba | laminátová |
| Funkce spoušťového mechanismu | jednospoušť s napínáčkem |
| Mířidla | bez mířidel |
| Celková délka | 1062 mm |
| Délka hlavně | 610 mm |
| Výška zbraně | 154 mm |
| Šířka zbraně | 80 mm |
| Hmotnost | 3,62 kg |
| Hlaveň | kovaná |










