- Úvod
- ZBRANĚ
- Kulovnice a Pušky
- CZ 527 CARBINE
CZ 527 CARBINE

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Ke stažení
- Související zboží3
CZ 527 CARBINECena a dostupnost na dotaz/ ksbez DPH
Model CZ 527 Carbine je svou hmotností a velikostí předurčen do stísněných podmínek lovu a k pohotové střelbě na kratší a střední vzdálenosti. Tato šikovná kulovnička má otevřená mířidla, pažbu z tureckého ořechu a váží pouhých 2,7 kg!
Charakteristické vlastnosti:
CZ 527 má závěrový systém typu Mauser skutečné „mikro“ délky s řízeným podáváním náboje, vyjímatelný zásobník a kovanou hlaveň. Jednospoušťový mechanismus je standardně vybaven regulovatelným napínáčkem, na zvláštní objednávku bez napínáčku. Vlastní spoušť má regulaci odporu a délky chodu. Dvoupolohová pojistka zajišťuje zbraň proti odpálení a současně zajišťuje závěr proti otevření. K upevnění držáku optického zaměřovače slouží drážky v horní části pouzdra závěru široké 16 mm.
CZ 527
• Závěrový systém ve skutečné „mikro“ velikosti
• Řízené podávání náboje
• Kovaná hlaveň
• Jednospoušť s francouzským napínáčkem
• Snadná demontáž pro čištění a běžnou údržbu
• Vysoká přesnost, spolehlivost a životnost
PARAMETRY
| Ráže - zásobník (stoupání drážek) | 7,62x39 (9,4") |
| Kapacita zásobníku | 5 |
| Pažba | ořechová |
| Funkce spoušťového mechanismu | jednospoušť s napínáčkem |
| Mířidla | pevná |
| Celková délka | 950 mm |
| Délka hlavně | 470 mm |
| Výška zbraně | 202 mm |
| Šířka zbraně | 77 mm |
| Hmotnost | 2,7 kg |
| Hlaveň | kovaná |










