- Úvod
- GRAND POWER
- PISTOLE
- Q100 - Q1 - Q1S
- Grand Power Q100 MK23 - Balck
Grand Power Q100 MK23 - Balck
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží4
Grand Power Q100 MK23 - BalckSkladem14 250,00 Kč/ ks11 776,86 Kč bez DPH
| Ráže | 9mm Luger |
| Režim | SA |
| Odpor spouště | 18-20N |
| Kapacita zásobníku | 15 |
| Materiál zásobníku | kov |
| Celková délka | 202,5mm |
| Výška bez zásobníku | 133,5mm |
| Celková šířka | 36mm |
| Délka hlavně | 108 mm - drážkovaná |
| Hmotnost bez zásobníku | 740g |
| Bezpečnostní prvky | blokování úderníku obojstranná manuální pojistka |
| Ovládání | obojstranné |
| Mířidla v základním provedení | Kovové stranově nastavitelné hledí plastová muška |
| Součást dodávky | plastový kufřík |
Q100 model byl vytvořen jako kombinace jedinečného principu uzamykání modelu K100 a originálního spoušťového mechanismu
s plně předepnutým zápalníkem s blokovací. Zbraň je optimalizována s cílem zjednodušit manipulaci a použití minimálního množství ovládacích prvků. Je určen především pro ozbrojené síly a vlastní obranu. Unikátní systém rotační hlavně a uzamykání závěru získal svou popularitu mezi střelci po celém světě. Systém rotující hlavně je chráněn mezinárodními patenty a registrován obchodní značkou Grand Power.
Tento model má zcela nový spoušťový mechanismus s manuální i spoušťovou pojistkou, přičemž manuální pojistka je lehce demontovatelná tak jako u K100 nebo P1.
- TOP produkt
- Akce
- Novinka
- TOP produkt
- TOP produkt
- Akce
- Novinka
- TOP produkt







