Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- GRAND POWER
- PISTOLE
- K100
- Grand Power K100 Mk12/4
Grand Power K100 Mk12/4
- Akce
- TOP produkt
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Ke stažení
- Související zboží5
Grand Power K100 Mk12/4Skladem11 500,00 Kč/ ks9 504,13 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Ráže | 9mm Luger |
| Režim | SA/DA - dvojčinný systém |
| Odpor spouště | 20-25/35-40N |
| Kapacita zásobníku | 15 |
| Materiál zásobníku | kov |
| Celková délka | 202,5mm |
| Výška bez zásobníku | 133,5mm |
| Celková šířka | 36mm |
| Délka hlavně | 108 mm - drážkovaná |
| Hmotnost bez zásobníku | 740g |
| Bezpečnostní prvky | bezpečnostní ozub na kohoutku blokování úderníku obojstranná manuální pojistka |
| Ovládání | obojstranné |
| Mířidla v základním provedení | Kovové stranově nastavitelné hledí plastová muška |
| Součást dodávky | plastový kufřík s vyměnitelnými hřbety |
Dále v ráži 9x21 za příplatek 400,- Kč ... V případě zájmu prosím uvěďte do poznámek změnu ráže.
Výrobce
Grand Power
Ke stažení
Související zboží 5
- TOP produkt
0 hodnocení
990,00 Kč
/
ks
818,18 Kč
bez DPH
990,00 Kč
/
ks
818,18 Kč
bez DPH
- TOP produkt
- Akce
- Novinka
0 hodnocení
5,80 Kč
/
ks
4,79 Kč
bez DPH
5,80 Kč
/
ks
4,79 Kč
bez DPH
- TOP produkt
0 hodnocení
1 940,00 Kč
/
ks
1 603,31 Kč
bez DPH
1 940,00 Kč
/
ks
1 603,31 Kč
bez DPH
- TOP produkt
- Akce
- Novinka
1 hodnocení
5,80 Kč
/
ks
4,79 Kč
bez DPH
5,80 Kč
/
ks
4,79 Kč
bez DPH
- TOP produkt
Zboží zařazeno v kategoriích










