Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- GRAND POWER
- PISTOLE
- P1 - P1S - P11
- Grand Power P11 MK12 / Standard
Grand Power P11 MK12 / Standard
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Ke stažení
- Související zboží3
Grand Power P11 MK12 / StandardVyprodáno - dostupnost neznámá13 250,00 Kč/ ks10 950,41 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
P11 Mk12 je samonabíjecí sub-kompaktní model, svými rozměry a kalibrem je vhodný pro každodenní skryté nošení. Tento model ocení uživatelé vyžadující velký palebný výkon při minimálních rozměrech zbrane .
| Ráže | 9mm Luger |
| Režim | SA/DA - dvojčinný systém |
| Odpor spouště | 20-25/35-40N |
| Kapacita zásobníku | 12 |
| Materiál zásobníku | kov |
| Celková délka | 179mm |
| Výška bez zásobníku | 118mm |
| Celková šířka | 36mm |
| Délka hlavně | 85 mm |
| Hmotnost bez zásobníku | 640g |
| Hmotnost s prázdným zásobníkem | 737g |
| Bezpečnostní prvky | bezpečnostní ozub na kohoutku |
| Mířidla v základním provedení | Kovové stranově nastavitelné hledí plastová muška |
| Součást dodávky | plastový kufřík 2 zásobníky na 12 nábojů čistící kartáček |
Ke stažení
Související zboží 3
- TOP produkt
- Akce
- Novinka
0 hodnocení
5,80 Kč
/
ks
4,79 Kč
bez DPH
5,80 Kč
/
ks
4,79 Kč
bez DPH
- TOP produkt
- Akce
- Novinka
1 hodnocení
5,80 Kč
/
ks
4,79 Kč
bez DPH
5,80 Kč
/
ks
4,79 Kč
bez DPH
- TOP produkt
Zboží zařazeno v kategoriích








