Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- GRAND POWER
- Grand Power X-Calibur MK12 Gen2
Grand Power X-Calibur MK12 Gen2
- Akce
- TOP produkt
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Ke stažení
- Související zboží6
Grand Power X-Calibur MK12 Gen2Skladem16 950,00 Kč/ ks14 008,26 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Speciální model pro IPSC s prodlouženou hlavní a odlehčeným závěrem. Kompletně odladěná zbraň s výměnnými hřbety rukojeti. Gen 2 označuje přepracovaný systém uzamykání. Není zde váleček ale trn.
| Ráže | 9mm Luger |
| Režim | SA/DA - dvojčinný systém |
| Odpor spouště | 15-18/30-35N |
| Kapacita zásobníku | 15 |
| Materiál zásobníku | kov |
| Celková délka | 220mm |
| Výška bez zásobníku | 133,5mm |
| Celková šířka | 36mm |
| Délka hlavně | 126,7 mm |
| Hmotnost bez zásobníku | 797g |
| Hmotnost s prázdným zásobníkem | 885g |
| Bezpečnostní prvky | obojstranná manuální pojistka |
| Ovládání | obojstranné |
| Mířidla v základním provedení | kovovéMikrometrickénastavitelnéhledíElliason muškas červenýmsvětlovodnýmvláknem |
| Součást dodávky | plastový kufřík 2 zásobníky na 15(16) nábojů čistící kartáček |
Ke stažení
Související zboží 6
- TOP produkt
0 hodnocení
990,00 Kč
/
ks
818,18 Kč
bez DPH
990,00 Kč
/
ks
818,18 Kč
bez DPH
3 hodnocení
750,00 Kč
/
ks
619,83 Kč
bez DPH
750,00 Kč
/
ks
619,83 Kč
bez DPH
- TOP produkt
- Akce
- Novinka
0 hodnocení
5,80 Kč
/
ks
4,79 Kč
bez DPH
5,80 Kč
/
ks
4,79 Kč
bez DPH
- TOP produkt
- Novinka
0 hodnocení
1 150,00 Kč
/
ks
950,41 Kč
bez DPH
1 150,00 Kč
/
ks
950,41 Kč
bez DPH
- TOP produkt
- Akce
- Novinka
1 hodnocení
5,80 Kč
/
ks
4,79 Kč
bez DPH
5,80 Kč
/
ks
4,79 Kč
bez DPH
- TOP produkt
Zboží zařazeno v kategoriích













