Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- GRAND POWER
- PISTOLE
- P1 - P1S - P11
- Grand Power P1 MK23 WG
Grand Power P1 MK23 WG
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Ke stažení
- Související zboží2
Grand Power P1 MK23 WGSkladem15 450,00 Kč/ ks12 768,60 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompaktní model, s výměnnými hřbety rukojeti, na novém rámu MK12.
| Ráže | 9mm Luger |
| Režim | SA/DA - dvojčinný systém |
| Odpor spouště | 20-25/35-40N |
| Kapacita zásobníku | 15 |
| Materiál zásobníku | kov |
| Celková délka | 187,5mm |
| Výška bez zásobníku | 133,5mm |
| Celková šířka | 36mm |
| Délka hlavně | 93 mm |
| Hmotnost bez zásobníku | 690g |
| Hmotnost s prázdným zásobníkem | 770g |
| Bezpečnostní prvky | bezpečnostní ozub na kohoutku |
| Ovládání | obojstranné |
| Mířidla v základním provedení | kovové stranově nastavitelné hledí, plastová muška |
| Součást dodávky | plastový kufřík s vyměnitelnými hřbety 2 zásobníky na 15(16) nábojů inbusový klíč čistící kartáček |
| 4 podložky pro různé typy kolimátorů * 1: Truglo, Meopta, Vortex Venom, Docter Noblex * 2: Trijicon RMR * 3: C-More STS2, C-More RTSR2R, ZR-xx, ZX-xx * 4: SHIELD SMS |
Ke stažení
Související zboží 2
- TOP produkt
- Akce
- Novinka
0 hodnocení
5,80 Kč
/
ks
4,79 Kč
bez DPH
5,80 Kč
/
ks
4,79 Kč
bez DPH
- TOP produkt
Zboží zařazeno v kategoriích







