- Úvod
- Schmeisser / Messerschmitt
- Messerschmitt AR15-9 PCC 12,5"
Messerschmitt AR15-9 PCC 12,5"
- Novinka
- TOP produkt

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Messerschmitt AR15-9 PCC 12,5"Na dotaz27 990,00 Kč/ ks23 132,23 Kč bez DPH
Samonabíjecí puška Messerschmitt AR15-9 12,5" 9 mm Luger. Inovace, spolehlivost a maximální účinnost. Tři pojmy, které proslavili značku Messerschmitt. Všechny tyto atributy teď přenáší německá zbrojovka Waffen Schumacher do nové řady samonabíjecích pušek Messerschmitt.
- Ráže: 9mm Luger
- Délka: 72/82 cm
- Hlaveň: Lothar Walther 31,75 cm (12,5")
- Stoupání: 1/10 stoupání
- Oboustranné ovládání
- Plovoucí předpažbí: Slim M-Lok
- Dynamický závěr
- Teleskopická pažba 6 poloh
- Kompatibilní se zásobníky Glock 5Gen
- zásobník Glock 10ran součástí balení
- Vyrobeno v Německu!
Detailní popis produktu
Inovace, spolehlivost a maximální účinnost. Tři pojmy, které proslavili značku Messerschmitt. Všechny tyto atributy teď přenáší německá zbrojovka Waffen Schumacher do nové řady samonabíjecích pušek Messerschmitt.
Messerschmitt AR15 v 9mm Luger je pokračováním klasického konceptu AR15, tentokrát s dynamickým závěrem a kompatibilitou se zásobníky Glock. Puška se vyznačuje výborným poměrem cena / výkon. Výroba se provádí v Německu za dodržení vysokých jakostních a výrobních standardů. Cílem je poskytnout střelcům kvalitní samonabíjecí pušku, současně s dobrou cenou. Pušky Messerschmitt jsou ideální jak na přímé použití po vytažení z boxu, tak mohou sloužit jako výborný základ pro další úpravy a tunning. Každá jednotlivá puška je před opuštěním továrny kontrolována střelbou s různými typy střeliva.
Puška Messerschmitt AR15-9 má volně loženou hlaveň Lothar Walther se stoupáním 1/10 a garancí nástřelu 15 tisíc ran. Předpažbí je volně plovoucí (freefloat) s nízkým profilem (SLIM), montážním rozhraním M-Lok, a je vybaveno picatinny lištou po celé horní části horního pouzdra závěru a předpažbí. Hlaveň je zakončena závitem pro osazení úsťovým zařízením nebo tlumičem. Montážní závit ústí hlavně je M14x1 a je chráněn odnímatelnou krytkou. Předpažbí je tvrdě eloxováno a je kromě tří montážních zápustných šroubů vybaveno v horní části také fixačními kolíky proti protočení.
Rám zbraně je vyroben z vysoce kvalitní tvrzené hliníkové slitiny 7075 T6 a je ošetřen tribologickou anodizací / tvrdě eloxován. Spodní pouzdro závěru má kompletní oboustranné ovládání. Je vybaveno oboustrannou 90° křidélkovou pojistkou, oboustranným vypouštěním zásobníku a oboustranným záchytem závěru. Spoušť je typu "single stage", jednochodová. Natahovací páka je oboustranná, se zvětšenými hmatníky.
Pažba pušky je teleskopická, polymerová, 6 polohová s jasným chodem a nastavením a s protiskluzovou botkou. Pažba má dva QD body pro upevnění řemenu - z leva nebo z pravé strany. Pažbička je ergonomicky tvarovaná, má protiskluzovou povrchovou úpravu a je vybavena vnitřním úložným prostorem (např. na baterie), zajištěný polymerovou krytkou. Buffer tube je v rozměru "MilSpec".
Puška je dodávána v kartonové ochranné krabici.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pušky samonabíjecí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Konstrukce: | samonabíjecí puška AR 15 s dynamickým závěrem |
| Ráže: | 9mm Luger |
| Délka: | 72/82 cm |
| Délka hlavně: | 31,75 cm (12,5") |
| Stoupání vývrtu: | 1/10 |
| Závitové rozhraní na úsťové zařízení: | M14x1 |
| Pouzdro závěru: | kovaný mil-spec 7075 T6 hliník s picatinny lištou na vrchu, tribologická anodizace |
| Závěr: | dynamický, blowback |
| Páka závěru: | oboustranná, zvětšené hmatníky |
| Předpažbí: | volně plovoucí M-Lok “Slim-Line” profil, picatinny lišta na vrchu, třípolohové zámky, eloxování |
| Pažba: | teleskopická, polymerová, 6 poloh |
| Spoušť: | jednopolohová "single stage" |
| Pojistka: | oboustranná, 90°C |
| Zásobníky kompatibilita: | Glock Gen. 5 |








