Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- GRAND POWER
- PISTOLE
- K100
- Pistole Grand Power K100 MK23 FDE
Pistole Grand Power K100 MK23 FDE
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Ke stažení
- Související zboží2
Pistole Grand Power K100 MK23 FDESkladem15 450,00 Kč/ ks12 768,60 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Grand Power K100 MK23 FDE připraveno pro IPSC production optics
Závěr zbraně je připraven pro nasazení kolimátoru, vše potřebné je součástí balení.
| Ráže | 9mm Luger |
| Režim | SA/DA - dvojčinný systém |
| Odpor spouště | 20-25/35-40N |
| Kapacita zásobníku | 15 |
| Materiál zásobníku | kov |
| Celková délka | 202,5mm |
| Výška bez zásobníku | 133,5mm |
| Celková šířka | 36mm |
| Délka hlavně | 108 mm - drážkovaná |
| Hmotnost bez zásobníku | 740g |
| Bezpečnostní prvky | bezpečnostní ozub na kohoutku blokování úderníku obojstranná manuální pojistka |
| Ovládání | obojstranné |
| Mířidla v základním provedení | Kovové stranově nastavitelné hledí plastová muška, připraveno pro nasazení kolimátoru |
| Součást dodávky | plastový kufřík |
Výrobce
Grand Power
Ke stažení
Související zboží 2
- TOP produkt
0 hodnocení
990,00 Kč
/
ks
818,18 Kč
bez DPH
990,00 Kč
/
ks
818,18 Kč
bez DPH
- TOP produkt
- Akce
- Novinka
0 hodnocení
5,80 Kč
/
ks
4,79 Kč
bez DPH
5,80 Kč
/
ks
4,79 Kč
bez DPH
Zboží zařazeno v kategoriích








