- Úvod
- GRAND POWER
- Grand Power K22 TS 5" Mk12/4 se závitem M12x1,5
Grand Power K22 TS 5" Mk12/4 se závitem M12x1,5
- Akce
- TOP produkt

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Ke stažení
- Související zboží2
Grand Power K22 TS 5" Mk12/4 se závitem M12x1,5Skladem15 850,00 Kč/ ks13 099,17 Kč bez DPH
K22S Target je model v ráži .22 LR určený pro náročného zákazníka, který očekává od pistole vysokou kvalitu a přesnost mířené střelby.
Tato pistole v sobě slučuje výhody mikrometrického hledí Elliason s muškou s červeným světlovodným vláknem a spouští X-Calibur. Samozřejmostí jsou zde i výměnné hřbety rukojeti jako součást balení. U tohoto modelu je hlaveň se závitem M12x1,5 pro tlumič a přípravou pro kolimátor. Kolimátor je možné upevnit na hlaveň nad nábojovou komoru.
| Ráže | .22 LR |
| Režim | SA/DA - dvojčinný systém |
| Odpor spouště | 15-18N / 30-35N |
| Kapacita zásobníku | 10 |
| Materiál zásobníku | plast |
| Celková délka | 211,5 mm |
| Výška bez zásobníku | 133,5 mm |
| Celková šířka | 36 mm |
| Délka hlavně | 127 mm se závitem M12x1,5 |
| Hmotnost bez zásobníku | 700 g |
| Hmotnost s prázdným zásobníkem | 740 g |
| Bezpečnostní prvky | obojstranná manuální pojistka |
| Ovládání | obojstranné |
| Mířidla v základním provedení | kovovéMikrometrickénastavitelnéhledíElliason muškas červenýmsvětlovodnýmvláknem |
| Součást dodávky | 2 zásobníky na 10 nábojů čistící kartáček, plastový kufřík s vyměnitelnými hřbety |





