- Úvod
- ZBRANĚ
- Kulovnice a Pušky
- CZ 557 SPORTER
CZ 557 SPORTER

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží1
CZ 557 SPORTERCena a dostupnost na dotaz/ ksbez DPH
Model bez mířidel v jednoduché bukové pažbě bez lícnice typu american.
CZ 557
Sérií CZ 557 vstupuje Česká zbrojovka do zbraní 21. století a dosahuje opět vrcholu v oboru loveckých opakovacích kulovnic. V CZ 557 se skloubily desetiletí zkušeností konstrukce a výroby zbraní spolu s uživetelskými zkušenostmi lovců vyústěné ve využití nejmodernějších materiálů a technologií.
Vznikla tak moderní kulovnice tradičního vzhledu s jedinečnými uživatelskými vlastnostmi, které ocení každý střelec, od začínajících až po profesionály, kteří vystřílí tisíce ran ročně.
Charakteristické vlastnosti řady CZ 557
- lůžko vyrobeno z jednoho kusu materiálu s integrovanou rybinou pro montáž puškohledu
- kovaná hlaveň nejvyšší kvality
- snadné vyhazování nábojnic
- krátký vytahovač a upravený vyhazovač pro hladký chod
- napnutí bicího mechanismu je signalizováno z uzávěrky vystupujícím výstražníkem
- nastavitelný odpor a délka chodu spouště
- možnost otevřít závěr i při poloze zajištěno
- plovoucí hlaveň
PARAMETRY
| Ráže - schránka (stoupání drážek) | .30-06 Sprg. (10") |
| Kapacita schránky | 5 |
| Pažba | buková |
| Celková délka | 1042 mm |
| Délka hlavně | 520 mm |
| Výška zbraně | 183 mm |
| Šířka zbraně | 87 mm |
| Hmotnost | 3,3 kg |





