- Úvod
- ZBRANĚ
- Pistole a Revolvery
- Pistole Grand Power Q1S MK23 FDE
Pistole Grand Power Q1S MK23 FDE

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Pistole Grand Power Q1S MK23 FDEPouze na objednání14 500,00 Kč/ ks11 983,47 Kč bez DPH
Q1S je semi-kompaktní model s kratším závěrem a hlavní jako standartní model Q100 a s rukojetí sub-kompaktní velikosti. To dává zbrani oproti standardní velikosti větší kompatibilitu při zachování palební kapacity a pohodlného držení, co ocení hlavně její uživatelé v rámci skrytého nošeni na osobní ochranu. Přesnost a nástřel zůstává u Q1S navzdory změně délky hlavně na úrovni standardních modelů. Mířidla jsou ze stranově nastavitelného kovového hledí a plastové mušky.
Tento model má zcela nový spoušťový mechanismus s manuální i spoušťovou pojistkou, přičemž manuální pojistka je lehce demontovatelná tak jako u K100 nebo P1.
| Ráže | 9x19 |
| Režim | SA s manuální pojistkou |
| Odpor spouště | 15-20N |
| Kapacita zásobníku | 12 |
| Celková délka | 187,5mm |
| Výška bez zásobníku | 118,5mm |
| Celková šířka | 36mm |
| Délka hlavně | 93mm |
| Hmotnost bez zásobníku | 680g |
| Hmotnost s prázdným zásobníkem | 730g |
| Mířidla v základním provedení | Kovové stranově nastavitelné hledí plastová muška |
| Součást dodávky | plastový kufřík 2 zásobníky na 12 nábojů inbusový klíč čistící kartáček |



